Pavel Novotný připravil svému otci Petru Novotnému pořádné překvapení, pod vánočním stromečkem se dozvěděl, že bude dědou.

Pavel Novotný připravil svému otci Petru Novotnému pořádné překvapení, pod vánočním stromečkem se dozvěděl, že bude dědou.

Pavel Novotný: Musím strašlivě šetřit

Moderátor Pavel Novotný se už v červnu stane otcem. Na svého potomka se velmi těžší, ale přiznává, že otcovství má i své stinné stránky. "S Verunkou se na miminko moc těšíme, ale těch peněz, co to stojí," lomí rukama Novotný.

"Ještě, že se mi tolik daří v pokeru o vyhrávám peníze. Alespoň bude na pleny a kočárek. Ale samozřejmě, že jsem musel začít i šetřit. A na to jsem nebyl zvyklý," popisuje kontroverzní syn baviče Petra Novotného.

A na čem Pavel šetří? "Tak naposledy se mi podařilo ušetřit na stráne epojisteni.cz za pojistku na auto. Já před tím vždycky zaplatil složenku, která mi přišla. Jenže když mi došla naposled, tak se mi zdálo, že platím nějak moc a koukl jsem se na internet a našel jsem si tam mnohem levnější pojištění," vysvětluje Novotný.

Ten teď jako budoucí otec řeší ještě jeden problém. Jak ze svého potomka vychovat pravověrného slávistu. "Kdyby moje dítě fandilo nedej bože třeba Spartě, tak to byla největší potupa v mém životě," uzavírá protekční fracek Novotný. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků