Trojan byl ovíněný a Kaiser bujný.

Exkluzivní foto: Takhle jste společensky unaveného Trojana ještě neviděli, Kaiser řádil jak smyslů zbavený!

Oldřich Kaiser po návratu z protialkoholní léčebny dokázal, že to umí pořád hodně bujně rozjet. Na večírku, kde se představovaly nové české filmy a jenž se nesl v duchu Kaiserova posledního filmu Líbáš jako ďábel, to pořádně žilo.

Kaiser našel vhodného parťáka v herci Ivanu Trojanovi. U Kaisera se dalo pochybovat o tom, že se bavil pod vlivem alkoholu, zato u Trojana bylo naprosto jasné, že si k dobré náladě vypomohl. Oba herci si nejdřív navzájem nadávali, Trojan dokonce do mikrofonu Kaisera označil slovenským výrazem pro mužskou chloubu a Kaiser na něj na oplátku hrozil pěstí.

Při vystoupení kapely Olympic se ale oba zklidnili a propadli zvukům hudby dokonce natolik, že spolu tančili ploužák. Nebyl by to ale Kaiser, aby u toho skončil. Na párty RWE se pak, když byl představován další film, v němž hrála maďarská kráska Vica Kerekes, drápal na pódium a musela zasahovat ochranka.

Vše, co se na párty dělo, sice vypadalo spontánně, ale v kuloárech se nesly řeči, že celá akce byla mistrovským kouskem herecké improvizace Oldřicha Kaisera. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků