Jana vypadá na svůj věk neuvěřitelně.

Koukněte, jak vypadá pětašedesátnice Jana Švandová po propařené noci

5. července 2012 5:55

Spát šla v šest ráno po bujarých tancích s Gabrielou Partyšovou (39) a Andreou Verešovou (37), které jsou o generaci mladší. Vstávala v jedenáct a už v poledne seděla na obědě na lázeňské kolonádě, jako by za ní nebyla propařená noc. Čerstvá pětašedesátnice Jana Švandová vypadá prostě neskutečně.

A hned večer vyrazila na další párty, kde oslňovala dekoltem ve fialové róbě. "Normálně potřebuji osm hodin spánku, abych byla čerstvá. Ale pravda je, že jsem si ještě odpoledne trochu pospala a výjimečně jsem vynechala i golf," řekla Super.cz Švandová.

Její recept, jak se dát po propařené noci dohromady, je jednoduchý. "Kromě toho spánku mám ještě různé vitamíny," smála se herečka, které by nikdo nevěřil, že už je babičkou. "Já jsem na to ale pyšná. Odjíždím předčasně z karlovarského festivalu právě proto, že přijede syn se snachou a vnučkou z Afghánistánu," vysvětlila nestárnoucí Jana.

Herečka může být pyšná i na svou figuru, kterou si udržuje právě golfem. "Samozřejmě mám i nějaké hříšky. Miluji sladké nebo kachnu s knedlíkem. Často si je ale nedávám," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz