Jessica Simpson chce dát kilům navíc sbohem.

Jessica Simpson chce dát kilům navíc sbohem. Profimedia.cz

Mrkněte: Jessica Simpson od porodu snad ještě víc přibrala. Víme, jak to bude řešit

5. července 2012 19:56

Hubnutí po porodu je pro zpěvačku a herečku Jessicu Simpson (31) těžším úkolem, než si sama myslela. Po třech měsících od porodu se její postava snad ještě více zakulatila. Jak se zdá, mlsný jazýček zpěvačce zůstal dodnes a kila ne a ne jít dolů. Nyní Simpson uznala, že pokud nad sebou nebude mít bič, nejspíš se ke shazování sama nedokope, a tak si najala slavného fitness guru Harleyho Pasternaka, který pro Jessicu navrhnul speciální jídelníček i cvičební plán.

Pasternak pomáhal s hubnutím například i Halle Berry, Alicii Keys, Hilary Duff, Katy Perry, Jane Fondě, Kanyemu Westovi, Orlando Bloomovi a dalším. Mnohé z celebrit navíc drží jeho slavnou pětifaktorovou dietu, díky níž například Rihanna zhubla tak moc, že se jí to samotné nelíbilo.

Jessica tak začne pravidelně docházet do Pasternakovy soukromé posilovny ve West Hollywoodu a začne s mučením svého těla. Neklade si žádné malé cíle, ráda by se s váhou dostala o více než dvacet kilogramů dolů. To by při její malé výšce byla skutečně radikální změna. Jessica bude zároveň hubnout s televizním pořadem Weight Watchers, díky kterému před časem hodně zeštíhlela také zpěvačka Jennifer Hudson. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz