Mladší sestra Kate Middleton Pippa se nezdá, ale bujaré večírky jí zřejmě nejsou cizí.

Mladší sestra Kate Middleton Pippa se nezdá, ale bujaré večírky jí zřejmě nejsou cizí. Profimedia.cz

Tohle musíte vidět: Odvážný tanec polonahé Pippy Middleton

4. května 2011 16:05

Mnoho hlasů tvrdí, že Pippa (34) Middleton (34) svou sestru Kate (36) na královské svatbě zastínila. Zájem o ní se jistě ještě zvýší. Na veřejnost totiž unikly odvážné fotky, na kterých svůdná kráska posilněná alkoholem tančí pouze v podprsence.

Mladší dcera Middletonových Pippa dobře ví, jak na sebe strhnout pozornost. Nejprve na sebe upozornila na královské svatbě, kde v bílých šatech družičky vynikly její svůdné křivky.Teď můžeme obdivovat další části jejího těla. I přesto, že absolventka univerzity v Edinburghu a pořadatelka večírků, vyznává zdravý životní styl, předvedla všem přítomným, že sklenka alkoholu neuškodí. Ba naopak. Na párty, která se konala na dovolené v Austrálii, se projevila jako dračice, která se umí pořádně odvázat.

Z fotky je zřejmé, že švagrová britského prince Williama, není žádný andílek a společenské akce miluje. Podle počtu lahví s alkoholem a svůdných tanečních kreací se dá jen domýšlet, jak tehdejší večer dopadl.

Pippino tělo v současnosti patří Alexi Loudonovi, bankéři a bývalému hráči kriketu. My se prozatím můžeme jen kochat fotkami. Nezbývá než doufat, že se v brzké době dočkáme dalšího odhalení. 

Sabina Tesařová , Super.cz