Miloš Novotný má novou holku. Super.cz

Miloš Novotný z Hlasu kápl božskou o své nové lásce: Našel si ji na internetu

4. července 2012 21:53

Soutěž Hlas Česko Slovenska přinesla Miloši Novotnému (17) nejen šanci prorazit ve světě šoubyznysu, ale také díky své popularitě našel lásku.

Z obrovského množství oslavných vzkazů lačných fanynek na sociální síti Miloše zaujal jen jeden. S tou konkrétní pisatelkou si mladý zpěvák padnul do noty a dvojice má za sebou už tři rande. „Ano, potkali jsme se na Facebooku. Je to na dobré cestě. Jsem vážně šťastný," říká Novotný.

Vzhledem k tomu, že je jeho vztah opravdu v rané fázi, jméno své nové lásky prozradit nechtěl. Zato se rozpovídal o svých pěveckých aktivitách.

„S mojí kapelou nás čeká přes léto spousta koncertů. Musím proto zamakat i na svém vzhledu, a tak s mým týmem vytváříme novou image," prozradil nám Miloš ve chvíli, kdy si byl vybírat nové kousky v butiku s nejznámější jeansovou značkou v pražské Pařížské ulici.

„Ujíždím si na košilích, ale dnes bych si chtěl vybrat něco odvážnějšího," říká zpěvák. Ještě v době působení v pěvecké soutěži ukázala Milošovi jeho koučka Dara Rolins směr, kam by se měl v oblékání vydat, tak snad nesejde z cesty. 

Jiří Čeladník , Super.cz