Někdo na Havanu? Tak na festivaly!

3. července 2012 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Kde jsou lidi, tam bude tohle léto i Havana Club se svým (ne)obyčejným promotýmem a tím nejlepším letním pitím - Havana Mojitem!
HAVANA CLUB

HAVANA CLUB

Havana Club, autentický kubánský rum, který se vyrábí ve městě Santa Cruz del Norte už od roku 1878, se letos vydává na turné po hudebních festivalech a akcích, které byste neměli minout. Nejen kvůli nabitému programu, ale i proto, že tam pro vás Havana promotým bude mít skvělé dárky a na barech vám nabídnou jeden z oblíbenců Ernesta Hemingwaye - osvěžující Havana Mojito. A kde všude nás v létě můžete potkat?

Více informací
nyní na HAVANA CLUB
LET IT ROLL / 20. - 21. 7.

LET IT ROLL / 20. - 21. 7.

5. ročník tanečního mejdanu proběhne ve vísce Staré Žďánice u Pardubic. Asi platí, že čím menší vesnice je, tím rozjetější party tam můžete udělat - a Let It Roll opravdu nebude čaj o páté! Festival, který se věnuje hlavně drum’n’bassu a jeho odnožím, tento rok přivítá např. Camo and Krooked, Dirty Phonics, Ms. Dynamite nebo Dje Freshe. A chybět nebude ani Havana Club!

Více informací
nyní na HAVANA CLUB
SÁZAVAFEST / 2. - 4. 8.

SÁZAVAFEST / 2. - 4. 8.

Po dvanácté se začátkem srpna sjedou do Sázavy milovníci multikulturního mixu. Třídenní festival startuje ve čtvrtek, pokračuje přes pátek s Nightwork nebo Fun Lovin Criminals a končí v sobotu, kdy se večer na pódiu vystřídají britští Kaiserchiefs a Paulem Oukenfoldem. Kdo by kdy hádal, že se tak rozdílná sestava vystřídá na jednom pódiu? Ale kdysi dávno si možná taky nikdo nemyslel, že máta, limety a rum budou dohromady fungovat a jak jim to teď sluší!

Více informací
nyní na HAVANA CLUB
MÁCHÁČ / 24. - 25. 8.

MÁCHÁČ / 24. - 25. 8.

Tenhle festival je mecca všech milovníků rovných beatů a těch u nás není málo. Kdo by si nechtěl dát alespoň jeden festival na pláži za sezónu, že? Navíc, když k tomu budou hrát švédští Dada Life nebo Felix Da Housecat? Tohle bude velký!

Více informací
nyní na HAVANA CLUB
TRANCEFUSION / 29. 9.

TRANCEFUSION / 29. 9.

Z pláže se přesuneme začátkem podzimu na první českou velkou “halovku”. A rovnou do Průmyslového paláce na pražské Výstaviště. Trancefusion není třeba milovníkům trance představovat, je to kultovka! Koncem září se tu představí například top britský dj Lange nebo trance-hvězdy z Německa Cosmic Gate. Jedinečná párty si zasluhuje jedinečný drink. Takže opět čekejte příval vychlazeného Mojita či Cuba Libre namíchané z pravého kubánského rumu Havana Club!

Více informací
nyní na HAVANA CLUB