I celebrity se potřebují seznamovat: My víme jak a kde!

29. června 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Internetové odhalení: Víme, kde se seznamují celebrity!
Jak se seznámit, když jsem celebrita?

Jak se seznámit, když jsem celebrita?

Není žádným tajemstvím, že se celebrity a slavné osobnosti seznamují daleko složitěji, než my – normální občané! A mezi zasvěcenými se už dávno ví, že mnoho krásných českých hereček je bez partnera jen proto, že jsou slavnými a krásnými herečkami a ne a ne najít toho pravého. Řeč je samozřejmě o celebritách, které to mají v hlavě srovnané natolik, že chtějí a touží žít „normálním“ životem s milujícím partnerem. Partnerem, který je řekněme intelektuálně zdatný, ekonomicky zaopatřený a rozumu nemdlého. Tedy takovým, který se svou „celebritou“ nebudu udržovat vztah, jen proto, že se může chlubit slavnou známostí. Partnera, s kterým stojí za to žít, milovat ho, založit s ním rodinu. Partnera či partnerku, které/mu můžu a chci věřit! Ale, kde se seznámit?

Více informací
nyní na Já-Ty.cz
Seriózní seznamka kryje celebrity?!

Seriózní seznamka kryje celebrity?!

Z několika zdrojů máme potvrzeno, že se naše slavné osobnosti rády seznamují přes nejserióznější českou internetovou seznamku Ja-Ty.cz, kde si zakládají placené profily, aby tak eliminovali potencionální protějšky (partnery) jisté ne/kvality, kterými se ostatní seznamky zdarma jen hemží. Zeptali jsme se proto majitelky seznamky Ja-Ty.cz, zda-li nám může potvrdit, zda je to pravda a případně které celebrity si na seznamce platí své profily, nebo se už dokonce úspěšně seznámily.

Více informací
nyní na Já-Ty.cz
Co na to říká majitelka zmiňované seznamky?

Co na to říká majitelka zmiňované seznamky?

„Na vaší otázku nemohu odpovědět jinak, než že maximálně ctíme klientovo soukromí, na tom je ostatně založen náš byznys a v tom se naše seznamka liší od jiných. Těší nás váš zájem, bohužel z výše jmenovaných důvodů nemohu potvrdit ani vyloučit, že se přes naší seznamku seznamují i slavné osobnosti. Co mohu potvrdit je skutečnost, že většina našich spokojených klientů je z řad běžné veřejnosti a úspěšnost seznámení a hlavně spokojenost se zásadami (i cenou ročního profilu) naší seznamky je velmi vysoká. Toužíte-li najít partnera/ku, neváhejte se zaregistrovat na našich webových stránkách. Jsme tu pro kohokoliv, ať jste slavná/ý, či nikoliv.“

Více informací
nyní na Já-Ty.cz
České celebrity, které se přes tuto seznamku úspěšně seznámily

České celebrity, které se přes tuto seznamku úspěšně seznámily

Naše redakční zdroje již ovšem vypátraly tři české celebrity, které se přes tuto seznamku úspěšně seznámily, a jeden z těchto vztahů byl dokonce nedávno korunován narozením miminka.Tipnete si, které celebrity se seznamují přes nejserioznější internetovou seznamku? Máte snad informace a tipy na další slavné osobnosti, které se vydaly touto cestou? Napište nám!

Více informací
nyní na Já-Ty.cz