Synové Arnolda Schwarzeneggera - Christopher (vlevo) a Patrick.

Synové Arnolda Schwarzeneggera - Christopher (vlevo) a Patrick. Profimedia.cz

Synové Arnolda Schwarzeneggera jsou každý jiný: Jeden svalnatý hezounek, druhý cvalík

Herec a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (74) má celkem pět potomků. Jeho dva synové, které má s Mariou Shriver (56) Patrick (18) a Christopher (14) jsou však každý úplně jiný přestože určitá podoba se jim nedá upřít. Starší Patrick připomíná otce a přestože zdaleka nemá tak svalnatou muskulaturu jako v mládí jeho táta, udržuje se ve skvělé kondici. To čtrnáctiletý Christopher je sice vysoký, ale zatím spíš oplácaný.

Arnold minulý týden vyrazil se syny na oběd do kalifornské restaurace Blue Plate. Oba chlapci si slunečné odpoledne ve společnosti otce užívali a Patrick se dokonce usmíval i ve chvíli, kdy na něj mířily objektivy paparazzi. Christopher se naopak snažil rychle prchnout z jejich dohledu.

Manželství akčního herce a novinářky Marie Shriver skončilo minulý rok, kdy se provalila jeho milostná aféra s jejich bývalou uklízečkou Mildred Patty Baenou. Nakonec vyšlo najevo, že herec měl s Baenou i nemanželského syna, kterého počali zhruba ve stejnou dobu, kdy otěhotněla i Shriver. Ponížená manželka po pětadvaceti letech od Schwarzeneggera odešla. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků