Marika Gombitová

Marika Gombitová Foto: Supermusic

Exsnoubenec Mariky Gombitové tvrdí: Ošetřovatelky jí kazí život

25. června 2012 15:49

Bývalý snoubenec jedné z nejlepších československých zpěvaček Mariky Gombitové znovu promluvil. Muž, který byl před pár lety po jejím boku, a dokonce spolu chystali svatbu, se ozval Super.cz s překvapivými informacemi. „Marika byla a je pod vlivem ošetřovatelek, které nepřály ani nám, ani jejímu bývalému příteli z Itálie,“ říká Jan Podkalský. A svatba prý dodnes nebyla zrušena!

Podkalský se ozval poté, co vyšlo najevo, že si prý měl Mariku brát. Znechutila ho reakce přítelkyně Mariky Evy Kožejové, podle které učitel hudby zpěvačce upoutané na vozík hodně ublížil.

„To, co vypustila, je velká lež. Řeším to s právníky. V životě mě neviděla, vůbec mě nezná. Nemá právo do toho zasahovat,“ zlobí se muž, který zároveň odmítá své přímé řeči v článku ve slovenském týdeníku. Tomu měl údajně říci, že Marika Gombitová s ním zrušila svatbu z důvodu, že už je na ni příliš brzo. Prý jde o překroucení jeho slov a dezinformace, což ovšem redaktorka týdeníku rázně odmítá s tím, že vše je řádně zdokumentované a zautorizované z Podkalského strany. 

David Zápal , Super.cz