Sylvester a Jennifer se loni chtěli rozvádět...

Sylvester a Jennifer se loni chtěli rozvádět... Profimedia.cz

Stallone (77) s manželkou (55) na červeném koberci: Vypadají jako chodící figuríny, ztrhali je lidé

Sylvester Stallone (77) a jeho manželka Jennifer Flavin (55) v sobotu nemohli chybět na premiérovém promítání hercova dokumentu Sly, které proběhlo během filmového festivalu v Torontu. Jak se dvojice na tuto příležitost náležitě nastrojila, se můžete podívat ve fotogalerii.

Hvězda Rockyho či Postradatelných do Kanady dorazila se svou drahou polovičkou a zdálo se, jako by si byli bližší než kdy dřív. Na to, že před rokem ohlašovali rozchod, to rozhodně nevypadalo.

Před rokem se chtěli rozvádět, teď je mezi nimi erotické dusno. Sylvester Stallone řádí se svou manželkou na Sardinii

A právě to mají někteří lidé manželům za zlé a domnívají se, že celá eskapáda s oznamováním jejich rozvodu a předělávání tetování, kdy si Sylvester nechat vytvořit z manželčina obličeje podobiznu svého psa, byla habaďúra na veřejnost. Jejím cílem podle nich mělo být zviditelnění rodinné reality show nazvané The Family Stallone a propagace projektu o hercově životě vytvořeného ve spolupráci s Netflixem.

Manželé, kteří se nedávno rovněž s celou rodinou setkali ve Vatikánu s papežem, se ovšem dostali pod palbu kritiky lidí z vícero důvodů.

Trable v ráji? Sylvester Stallone si nechal předělat obrovské tetování s tváří své manželky na psí hlavu

„Stalloneho prostě nemůžu skousnout, protože to falešné manželství/tetování psa a tak dál používá k získání publicity pro svou reality show. Podprahové a děsivé. Show jsem nikdy neviděl a nikdy neuvidím,“ píše jeden ze čtenářů na Daily Mailu a dalšího napadlo něco podobného: „Začínám věřit, že celá ta situace se žádostí o rozvod byl jen PR trik na propagaci jeho projektů.“

Jiní se ovšem pozastavovali spíš nad jejich vizáží. „Vypadají jako chodící voskové figuríny, které se zoufale snaží působit důležitě,“ nebere si servítky další čtenář. 

Dagmar Plecháčová


Časová osa článků