Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se vzali.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se vzali. Foto: Se souhlasem D. Písařovicové

Z Daniely Písařovicové je paní Brzobohatá: Se ženichem Ondřejem si střihli, kdo oblékne svatební šaty

Z Daniely Písařovicové (44) je od pátku paní Brzobohatá. Moderátorka řekla své "ano" muzikantovi Ondřeji Brzobohatému (40). Svatbu měli v Itálii půl roku po zásnubách. Od provalení veselky si řada čtenářů dělala legraci s narážkou na zálibu Ondřeje v převlékání do dámských modelů z toho, kdo z páru vynesl svatební šaty.

A legraci si z toho dokázal udělat i sám muzikant. "Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa," prozradil s humorem sobě vlastním o svatbě Brzobohatý.

Daniela to stihla a já jsem vítěz! Brzobohatý promluvil o svatbě s Písařovicovou

Svatba se konala u slavného gardského jezera. "Úřad nám přidělil oddávajícího, což v našem případě byla sympatická paní Elena, která rozpoznala střední věk novomanželů a duchapřítomně usoudila, že nás není třeba poučovat sáhodlouhým vyprávěním o manželství, a hlavně nás zdržovat od jeho prožívání. Vzala to hopem a my mohli vyrazit na hostinu," dodal muzikant. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků