80 % žen nosí špatnou podprsenku.

25. června 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Ať už malá nebo velká prsa – ženy, které se netrefí do konfekční velikosti 75B, to mají s výběrem těžké. Našli jsme však pro vás obchod, ve kterém koupíte i jinde nesehnatelné velikosti – 65AA i 100G.
V obchodech nejsou krajní velikosti

V obchodech nejsou krajní velikosti

Ženy, respektive jejich prsa, nejsou stejné. Jedna má široký hrudník a menší prsa, druhá je má zase daleko od sebe. Naštěstí se však prodávají podprsenky ve všech možných velikostech, z nichž jedna nakonec padne každé. Ve většině kamenných obchodů se však tyto netradiční velikosti nepodávají, a tak se spousta žen zbytečně snaží obléct do konfekční velikosti 75B. Na internetu ale bez potíží seženete krásné podprsenky v jakékoliv velikosti.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Široký hrudník a velká prsa

Široký hrudník a velká prsa

Ne každá žena má postavu dvacetileté modelky. Dámy s pořádnými ženskými tvary i s větším obvodem pod prsy pak marně v obchodech hledají podprsenky, které by je neškrtily a u nichž by prsa nevytékala z košíčků. Tato béžová podprsenka s elegantní vyšívanou krajkou je však k dispozici i ve velkých velikostech – pro obvod až 110 cm a velikost košíčků B až J. Navržena byla speciálně pro velká prsa, a tak poskytuje dostatečnou podporu i exkluzivní vzhled.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Malá prsa a útlé tělo

Malá prsa a útlé tělo

Ani drobné dívky a ženy však nejsou dnes ničím výjimečným. A také ony to mají s výběrem podprsenky leckdy těžké. Áčkové košíčky sice v obchodech občas zahlédneme, ale s příliš velkým obvodem. Na Astratex.cz však seženete podprsenky s obvodem již 65 cm – například tuto něžnou podprsenku, která nabízí pohodlné nošení a zvětšení prsou díky push-up efektu až o dvě čísla.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Drobná postava a velká prsa

Drobná postava a velká prsa

Nejedna štíhlá žena se může pochlubit velkým poprsím. A zdá se, že ani tyto dámy nemají často u prodejců štěstí. Podprsenky s velkými košíčky a nízkým číslem obvodu na českých pultech k dostání nejsou. Záchranou pro drobné majitelky velkých ňader pak může být nabídka online obchodů. Tato krásná a pohodlná podprsenka je k dostání také ve velikosti 65F a výjimkou na Astratexu nejsou ani podprsenky pro ještě větší prsa – například 70J.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Široký hrudník a menší prsa

Široký hrudník a menší prsa

Ani ženy, které běžně oblékají větší velikosti a přitom k nim příroda na hrudníku nebyla tolik štědrá, to nemají s výběrem lehké. Tato okouzlující bílá podprsenka se však vyrábí také ve velikosti 85A, takže padne skvěle i ženám s větším hrudníkem a menšími košíčky. A kromě toho je skutečně luxusním kouskem, který se stane ozdobou každé ženy.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Zlatý střed – nejběžnější velikosti

Zlatý střed – nejběžnější velikosti

Astratex.cz samozřejmě nezapomíná ani na nositelky nejprodávanějších konfekčních velikostí. Originální kousky s netradičními vzory nebo s luxusní krajkou jsou k dostání ve všech běžných velikostech. Všechny nabízené kousky i velikosti jsou skladem a doprava je do druhého dne. A co když spodní prádlo nesedí? Můžete jej bez potíží vyměnit nebo vrátit. Stále internetu nevěříte? Vyzkoušejte si podprsenky před koupí na odběrních místech. Není na čase obměnit šatník?

Koupit
nyní na Astratex.cz