Fanynka omdlela na finále SuperStar.

Fanynka omdlela na finále SuperStar. Foto: repro TV Nova

Na finále SuperStar zkolabovala fanynka

Vyřazení miláčka náctiletých dívek Martina Haricha při dnešním finále SuperStar pořádně rozhodilo skandující fanynky. Jedna z dívek nervový nápor nevydržela a přímo v davu zkolabovala. Na dívku v mdlobách upozornila Gábina Osvaldová (67).

"Doktora, doktora!," začala křičet porotkyně Gábina Osvaldová (67), která si kolabující dívky všimla mezi prvními. Moderátor SuperStar ihned zareagoval a přivolal záchranáře, který dívku odnesl. Na místo byli okamžitě přivoláni lékaři.

"Tohle jsem zažil naposledy na koncertu Michaela Jacksona, snad bude dívka v pořádku, už je v péči doktorů," řekl . Na pódiu poté pokračoval v loučení s vypadlým finalistou Harichem.

Poté se zeptal poroty, zda nechtějí použít divokou kartu. Tuto možnost mají jen jednou pro všechna finálová kola. Divoká karta dává možnost vypadlému finalistovi dále pokračovat v soutěži. Doposud porota s verdiktem diváků souhlasila. Tentokrát nikoli. Pavol Hab (59) era (59), Rytmus (44) a Gábina Osvaldová  (67)rozhodli, že chtějí Martina Haricha dále v soutěži. Ten tedy i tuto neděli zazpívá a bude pokračovat v boji o hlasy televizních diváků. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků