Hana Heřmánková má skvostný dekolt.

Hana Heřmánková má skvostný dekolt. Michaela Feuereislová

Padesátnice Heřmánková předvedla dekolt snů. Koukněte, jak si k němu pomáhá

20. června 2012 11:55

Bývalá televizní hlasatelka Hana Heřmánková (55) za rok oslaví padesátiny, ale vypadá skvostně. Všichni návštěvníci charitativního večera, kde byl předáván šek na léčebné pobyty pro děti s onkologickými onemocněními, z ní byli paf.

Hana společně s návrhářkou Liběnou Rochovou, podnikatelkou Tamarou Kotvalovou či architektkou Evou Jiřičnou nafotila kalendář, kde se představily v profesích, jež jsou jejich naturelu zcela vzdálené. "Já se fotila jako pekařka a přitom neumím upéct ani bábovku," přiznala další aktérka, bývalá politička Petra Buzková.

Největší dekolt z přítomných dam měla ale každopádně právě Heřmánková. Bez dobré podprsenky, která jí z šatů občas vykoukla, by to ale asi nebylo tak očividné. Svoji figuru Hana, která je matkou třech synů, nijak nekomentuje. Na sportování prý nemá čas vzhledem k tomu, že na ní leží veškerá administrativa Divadla Bez zábradlí, které vede společně s manželem, hercem Karlem Heřmánkem.

"Nebudu mít ani žádné prázdniny. V divadle sice máme v červenci pauzu, ale nikam nejedeme, protože Karel točí seriál pro Novu. Nenechala bych ho tady samotného. A navíc mám v divadle hodně práce, musím řešit program na srpen, kdy máme kromě našich komedií i hodně koncertů," vysvětlila Super.cz Heřmánková. 

Saša Šeflová , Super.cz