Karel Roden prý předal své geny jiné ženě než své partnerce Krausové.

Karel Roden prý předal své geny jiné ženě než své partnerce Krausové. Foto: hermina.cz

Karel Roden vychovává miminko. Kamarádi tvrdí: Je to jeho nemanželská dcera!

14. června 2012 12:01

Ta zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. O vzorném hollywoodském herci Karlu Rodenovi (54), partnerovi Jany Krausové (63), se začaly šířit informace, že na jeho zámku ve Skrýšově žije spolu s ním a partnerkou také zubařka Laura Čekanová a její malinká dcerka Sofinka. A podle některých lidí ze šoubyznysu jde o dítě Karla Rodena. Získali jsme jeho vyjádření!

Holčičce jsou dva měsíce a maminka Čekanová, jež je sestrou herce Ernesta Čekana, se o ni stará rukou nedílnou s Janou Krausovou. Sem tam svou péčí jistě přispěje i nejslavnější český herec.
Čekanová je prý Krausové rodinná kamarádka. Když se ale herečky novináři zeptali, zda je její druh otcem miminka, odpověděla vyhýbavě. „Já se o těchto věcech nechci bavit do novin. Proč chodíte proboha za mnou?! Jako proč…?“ řekla deníku Aha! Krausová.

Správce zámku zase uvedl, že se o takové intimní věci nesmí bavit. A Karel Roden? Ten se celé věci jen směje. „Vůbec se k tomu nechci vyjadřovat. Je mi to jedno,“ řekl Super.cz Roden s pousmáním. Evidentně je nad věcí. Však také moc dobře ví, že jestli byl Janě Krausové nevěrný a Sofinka je plodem jeho lásky s Čekanovou, jde jen o problém jich tří a ne obdivovatelů jeho filmů… 

Josef Koukolíček , David Zápal , Super.cz

Zrušit