Heidi Klumová je bez make-upu k nepoznání

22. prosince 2010 9:11

Dokonalá postava a atraktivní tvář, taková je Heidi Klumová v očích všech, kdo tuto německou topmodelku znají. Když se však i taková kráska jako Heidi občas ukáže bez make-upu, je jasné, že i ona je úplně normální ženou. Modelka se v posledních letech více než své kariéře věnuje mateřství, a proto není divu, že jí při výchově čtyř dětí na líčení už nezbývá čas.

Klumová se do světa modelingu vrhla před osmnácti lety díky kamarádce, která ji přiměla, aby se přihlásila do soutěže s názvem Model 92. Tam zvítězila mezi 25 tisíci uchazečkami. Po tomto úspěchu postupně následovaly kontrakty pro řadu módních značek, ale veřejnosti nejvíce ulpěla v paměti jako jeden z hlavních „andílků“ na módních přehlídkách světoznámé značky spodního prádla Victoria’s Secret.

Její tvář a svůdné tělo se objevily několikrát na titulních stranách nejznámějších módních magazínů jako je Vogue, Elle, Marie Claire či Sports Illustrated. Klumová ještě v roce 2007 patřila mezi nejbohatší supermodelky světa.

Heidi má za sebou několik vážných vztahů, v roce 1997 si vzala stylistu Rica Pipina, se kterým vydržela pět let. Po rozvodu chodila s frontmanem kapely Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedisem a poté s italským podnikatelem a manažerem F1 Flaviem Briatore, s nímž má nyní šestiletou dceru.

Nejspokojenější období svého života však podle svých slov zažívá až se současným manželem, britským zpěvákem Sealem. Spolu mají dva syny a dceru.

Dagmar Plecháčová