Dara na obálce prestižního módního časopisu.

Dara na obálce prestižního módního časopisu. Foto: Archiv Elle, Foto: Branislav Šimončík, Styling: Lenka Kermes

Rolins skáče do vzduchu jako desetiletá. Široký úsměv na tváři jí vykouzlila tahle titulka módního časopisu

Dara Rolins (49) se jako první slovenská zpěvačka objevila na titulní stránce nejprestižnějšího českého módního magazínu Elle.

„Zbožňuji tento časopis odjakživa a teď jsem na obálce i já," vyjádřila své nadšení Rolins prostřednictvím profilu na sociální síti Facebook.

Šéfredaktorka časopisu Andrea Běhounková nám prozradila, že fotografie vznikla pod taktovkou zpěvaččina krajana Braňo Šimončíka v rámci projektu o sedmi nejzajímavějších zpěvačkách současnosti jak české, tak i slovenské hudební scény.

„Protože ve všech ohledech fotografie odpovídá DNA časopisu a svojí atmosférou mě doslova nadchla, rozhodla jsem se ji použít na obálku," říká šéfredaktorka.

Dara Rolins pózuje na obálce letního červencového čísla ve sněhobílém body a ulítlém kabátku z jarní kolekce Louis Vuitton. V souladu se svým sportovním naturelem obula sportovní tenisky a glamour obuv s vysokým podpatkem vtipně drží v rukou. „Když jsme dofotili sérii záběrů určených dovnitř čísla, napadlo fotografa Branislava Šimončíka, aby si obula tenisky a vyzkoušel s ní i několik neformálnějších záběrů. A právě z této série pochází i coverová fotka," popisuje genezi snímku šéfka módního časopisu.

„Být na titulce Elle je jako splněný sen. Miluji módu, všechny ty bláznivé lidi v ní, jejich svobodný svět, hravost, inspiraci, humor," nadšeně jásá Rolins. „Normálně tu poskakuji jako desetiletá. Muži nechápou, ženy vědí, o jaké euforii je řeč. Mám radost," neskrývá upřímné nadšení popová ikona Dara Rolins. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků