Petra Peterová patří mezi nejkrásnější zpěvačky v Bídnících.

Petra Peterová patří mezi nejkrásnější zpěvačky v Bídnících. Foto: archiv Petry Peterové

Nádherná exmilenka Petra Muka v slzách: Její přítel leží v nemocnici v kómatu

13. června 2012 19:31

Půvabná představitelka Fantine v muzikálu Bídníci Petra Peterová (31), jež bývala označována za velmi blízkou intimní přítelkyni zesnulého Petra Muka (✝45), je na konci svých sil. Jako by nestačilo, že ji od narození zlobí její krásné tělíčko a sama má vážné zdravotní potíže, navíc ji postihla obrovská tragédie. Její přítel Petr leží v nemocnici po vážné autonehodě v kómatu.

Statečná Petra podle jejích přátel svého mládence, jenž je již tři týdny v bezvědomí, navštěvuje ve špitále každičký den. O havárce se kráska dozvěděla v nahrávacím studiu, kde předělávala s kolegou Foretem hit svého exmilence Petra Muka Přicházíš s láskou. Smutnou zprávu se dozvěděla od kamaráda svého partnera.

„Petra okamžitě zbledla a natáčení jsme samozřejmě zrušili. Naložil jsem ji do auta a odvezl za Prahu za rodinou, nechtěl jsem ji nechat řídit, myslím, že by toho v tu chvíli nebyla ani schopná. Trpěl jsem s ní, jsme kamarádi,“ líčí Foret, jenž také účinkuje v Bídnících.

Sama Peterová o nehodě přítele nechce hovořit. „Tváří se ale statečně a odmítá, byť na okamžik, připustit možnost, že by se její přítel Petr už nikdy neprobudil,“ tvrdí zdroj z Bídníků. Petra se snaží tvrdě pracovat a odvést tak na chvíli pozornost od svých starostí. Kromě práce na Bídnících se věnuje své skupině Abba Stars Revival Band a chystá nové album. Stále ale musí dávat také pozor na své zdraví. Od narození má špatně funkční pravou ledvinu, prodělala úpravu močových trubic a plastiku močového měchýře.

Kvůli zranění svého přítele z pochopitelných důvodů chyběla na rozloučení s Bídníky před prázdninami a přišla také o podívanou, kterou kolegům a především divákům poskytl Petr Gazdík, brněnský herec, zpěvák a ředitel muzikálové sekce, jenž byl v Praze na hostování v roli Jeana Valjeana. O zážitek z jeho uměleckého výkonu ovšem nepřijde, Gazdík se do Prahy vrátí opět v září, producent František Janeček s ním byl totiž nadmíru spokojen. 

David Zápal , Super.cz