Karel Gott

Karel Gott Foto: Supraphon/Jakub Ludvík

Karel Gott se stal nedávno obětí hodně nepříjemné šikany. Víme, co mu udělali

12. června 2012 10:23

Největší tuzemská hvězda Karel Gott (78) za více než padesát let kariéry už dávno poznal, že sláva s sebou přináší nejen sklízení plodů úspěchu, ale že má také své stinné stránky. Poslední dobou jich ale bylo tolik, že musel razantně zasáhnout. „Někdo mi schválně totálně blokoval telefon neustálým bombardováním telefonáty a esemeskami,“ svěřil se Super.cz naštvaný Gott.

Ten měl své dobře zapamatovatelné telefonní číslo velmi dlouho a tak není divu, že se postupem času dostalo do mnoha nepovolaných rukou. „Když mi sem tam zavolaly nějaké děti a smály se mezi sebou, že mluví s Gottem, to ještě šlo. Občas jsem ale nechal telefon zvedat někoho jiného, protože těch anonymních telefonátů bylo příliš. V poslední době to už ale bylo neúnosné. Jen co jsem zapnul telefon, už mě zablokovali voláními a zprávami tak, že jsem si sám ani nemohl zatelefonovat,“ vysvětluje zpěvák.

Nezbylo mu tudíž nic jiného, než vyměnit telefonní číslo. „A to dávám jen dobrým přátelům, například Super.cz,“ prohlásil s pousmáním v žertu Gott, podle kterého na něj kdosi předtím nasadil automat, aby mu znepříjemnil život.

Karel Gott se v sobotu zúčastnil derniéry muzikálu Carmen své kolegyně Lucie Bílé. „Osobně mě pozvala, a tak jsem si to nemohl nechat ujít. Představení bylo fantastické. Za těch mnoho repríz Carmen soubor vypiloval a doslova si to užíval. Všichni ze sebe dávali naprosto vše. A Lucie mě také překvapila svým skvělým tanečním projevem,“ pochválil svou dlouholetou kolegyni Mistr, jenž se těší na 23. června, kdy jako čestný host vystoupí v pražské O2 Aréně na koncertě španělského zpěváka Julia Iglesiase. 

David Zápal , Super.cz