Velšská kráska Catherine Zeta-Jones se svým manželem.

Velšská kráska Catherine Zeta-Jones se svým manželem. Profimedia.cz

Catherine Zeta-Jones: Nachytala jsem manžela v mém spodním prádle

11. června 2012 5:55

Herečka Catherine Zeta-Jones (42) nechtěla věřit svým očím, když vešla do ložnice, již sdílí s manželem Michaelem Douglasem (73). Hollywoodský herec měl totiž na sobě její krajkové spodní prádlo a zrovna si na krk věšel diamantový náhrdelník. Vítěz souboje s rakovinou krku ale transvestitou prý není.

Dámské spodní prádlo a šperky si zkoušel jen proto, že studuje roli homosexuálního umělce Liberaceho, jenž měl dámské spodní prádlo rád.

„Michael byl v ložnici a začal si věšet diamanty a jiné věci na sebe. Já hned řekla: ‚Michaele, prosím, dej si ty moje kalhotky dolů. Dej mi je, zlato. No tak, vrať mi moje kameny,‘“ svěřila Catherine listu Daily Star.

Snímek Behind the Candelabra v hlavní roli s Michaelem Douglasem bude režírovat Steve Soderbergh. Hollywoodský herec teď doma přestavěl byt tak, aby připomínal právě interiér Liberaceho a dokonce trénuje na klavír.

„Mrká na mě, když hraje. Ale mně je špatně, že musím teď snídat pod mnohoramenným svícnem,“ dodala velšská herečka provdaná za Douglase už dvanáctý rok. 

Famous