Sarah ukazuje kalhoty, které dříve nosila.

Sarah ukazuje kalhoty, které dříve nosila. Profimedia.cz

Cílevědomá Angličanka zhubla do svatebních šatů 36 kilo a byla nádhernou nevěstou

4. června 2012 13:34

Tato štíhlá žena na snímku se zasnoubila se svým partnerem Chrisem v době, kdy nosila britskou velikost 20 (česká 48) a byla skutečně kus ženské. V průběhu vztahu s Chrisem totiž hodně přibrala, což si ale sama dokázala přiznat a rozhodla se, že do svatby bude všechno jinak. Její vytrvalost a silná vůle ji nakonec dovedly k úžasnému zeštíhlení o 36 kilogramů a Sarah ve svůj velký den oblékla svatební šaty velikosti 8 (36).

Třicetiletá Sarah z anglického Whitley Bay se s Chrisem seznámila v roce 2000, kdy nosila průměrnou velikost 40. S přibývajícími léty však postupně vyměnila večery trávené v posilovně za povalování na gauči a zdravé pokrmy vystřídala jídla ohřívaná v mikrovlnce. Není divu, že důsledky jejího zlenivění se postupně podepisovaly na její postavě.

Jejímu vyvolenému Chrisovi však proměna jeho drahé polovičky nevadila a aniž by cokoli ohledně její váhy naznačoval, požádal Sarah o ruku. Ta si ale včas uvědomila, že by u oltáře nestála tatáž žena, kterou před dvanácti lety poznal, a tak na sobě začala pracovat. Výsledek jejího snažení už můžete vidět sami ve fotogalerii. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz