Herečka Drew Barrymore se provdala za přítele Willa Kopelmana.

Herečka Drew Barrymore se provdala za přítele Willa Kopelmana. Profimedia.cz

Z Charlieho andílka vdanou paní: Herečka Drew Barrymore si vzala svého dlouholetého přítele

Známá americká herečka Drew Barrymore (37) se včera vdala za svého přítele, uměleckého poradce Willa Kopelmana. Šťastný pár byl oddán během soukromého obřadu v jejich sídle v Kalifornii.

Drew, kterou můžete znát například z filmů Charlieho andílci nebo E.T. - Mimozemšťan, je v pokročilém stadiu těhotenství, takže svatba byla mimořádnou událostí pro všechny zúčastněné.

Na svatebním obřadu bylo přítomno mnoho známých osobností - hereččina blízká přítelkyně Cameron Diaz (48), Reese Witherspoon a její manžel Jim Toth nebo Jimmy Fallon s manželkou Nancy Juvonen.

Barrymore na sobě měla šaty značky Chanel, které bohužel zůstaly našemu pohledu skryty. Nevěstinu siluetu zaznamenali fotografové pouze v jednom momentu, kdy byla vidět ve stanu, který chytře celý židovský obřad skryl.

„Svatba byla klasická a jednoduchá,“ prozradil zdroj magazínu People. Vše bylo laděno do bílé barvy, hosté měli dokonce k dispozici i slunečníky, jednak kvůli ochraně před slunečními paprsky, a také kvůli dotěrným paparazzi. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků