Helena Houdová hájí manžela: Není to podvodník

21. prosince 2010 15:59

Modelka a Miss ČR 1999 Helena Houdová (30) musí hájit svého manžela. Americký filmový producent a filantrop indického původu Omar Amanat, za kterého se provdala loni na jaře, byl totiž nařčen, že se neprávem vydával za šéfa společnosti Summit Entertainment, která produkuje upírskou sérii Twilight. Šéfové společnosti podle serveru Thfire.com už proti němu zahájili právní kroky.

„Můj manžel má mou veškerou důvěru a podporu. Jeho postavení ve společnosti Summit Entertainment samozřejmě dobře znám. Celá situace je pro nás úsměvná a zároveň smutná. Jsme překvapeni, že zaměstnanci této firmy nemají na práci nic jiného než vytvářet nesmyslné dopisy na adresu akcionářů,“ sdělila serveru Týden.cz Houdová.

Přestože Houdová svému manželovi bezmezně věří, protistrana má údajně neodvratitelné důkazy. Podle Daily Express výkonný viceprezident společnosti Summit Entertainment David C. Friedman viní Amanata z toho, že se vydával za šéfa produkční společnosti, a apeluje na něj, že pokud vše nevysvětlí, pošle ho před soud.

„Jsem proti vám připraven zakročit. Vydáváte se za zástupce společnosti Summit Entertainment a zneužíváte naše jméno. Vy nejste ředitel, a pokud okamžitě nepodáte vysvětlení, celou věc předáme právníkům,“ citují Friedmana stránky Deadline.com.

Svými právníky nevyhrožuje ale jen americká produkční společnost, ale i Houdová a její manžel.

„Právníci manžela již vydali prohlášení. Společnost Summit a jeho zaměstnanec pan Friedman během dne nebo dvou vydají omluvný dopis,“ tvrdí česká kráska, která má s Amanatem šestnáctiměsíčního syna Dariena a nyní očekávají narození druhého dítěte.

 Karen Mchitarjan