Škodlivé UV záření se vrací do Čech. Jak se proti němu bránit?

2. června 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Kleopatra.cz, nový e-shop z dílny jedničky na trhu Alza.cz, je odbornicí na věčnou krásu a zdraví. V dnešní poradně radí, jak se chránit před slunečními paprsky, které mohou vést při velké míře expozice až ke zdravotním komplikacím. Avšak negativní účinky UV záření můžeme snadno omezit. Kleopatra.cz vám přináší pár triků, jak na to.
Hydratace, ochrana, zklidnění

Hydratace, ochrana, zklidnění

Nejlepší ochranou před sluncem je vhodné oblečení, které zakryje nejcitlivější partie. Ale obličej jen tak lehce nezakryjete. Pleť je proto vystavována největšímu riziku. Kleopatra.cz doporučuje opalovací krém na obličej Piz Buin i pro tu nejcitlivější pleť. Chrání proti spáleninám, po celý den pleť hydratuje, je odolný proti potu a vodě, a navíc je vhodný i pro muže.

Více informací
nyní na Kleopatra.cz
Snižte dobu účinků záření

Snižte dobu účinků záření

Známá poučka radí, nevystavovat se přímému slunečnímu záření moc dlouho nebo přes poledne, kdy je síla slunce nejsilnější. Pro ty, kteří chtějí být přesto opálení, doporučuje Kleopatra.cz samoopalovací krém Piz Buin, jež je speciálně vyvinut pro všechny typy pleti. Dodá vaší pleti přirozený zlatavý nádech bez nutnosti trávit dlouhé hodiny na sluníčku.

Více informací
nyní na Kleopatra.cz
Mazat před i po…

Mazat před i po…

Pro náruživé nadšence opalování má Kleopatra.cz jednu radu: „Mazat, mazat, mazat!“ Během vystavení slunečního záření je důležité pokožku dostatečně chránit účinným prostředkem s vysokým ochranným faktorem, který ale na kůži vydrží. Mléko po opalování naopak vaši pokožku zklidní a účinky opalování budou trvalejší.

Více informací
nyní na Kleopatra.cz
Ochranné přípravky

Ochranné přípravky

V dnešní době existuje řada ochranných prostředků, které jsou určeny pro všechny druhy pleti. Kleopatra.cz vybírá na základě zkušeností jen ty nejlepší výrobky z nejlepších. A díky tomu, že je součástí Alza.cz, máte veškerý komfort nákupu přes internet zajištěn. Investovat do vašeho zdraví se vždycky vyplatí.

Více informací
nyní na Kleopatra.cz