Victoria Beckham přiznala pro německý časopis Interview, že se tváří na fotkách jako protiva.

Victoria Beckham přiznala pro německý časopis Interview, že se tváří na fotkách jako protiva. Profimedia.cz

Victoria Beckham poprvé sebekriticky přiznala: Vím, že na fotkách vypadám protivně

Zpěvačce a manželce nejslavnějšího fotbalisty světa Victorii Beckham (47) bývá často vyčítáno, že se nikdy neusměje. Zvlášť během focení nejen na společenských akcích, ale také v soukromí na tváři ne a ne vykouzlit byť jen náznak úsměvu. Místo toho obvykle působí ponurým a nesympatickým dojmem. Victoria se však nyní v rozhovoru pro německý časopis Interview rozhodla vše uvést na pravou míru.

V upřímné výpovědi osmatřicetiletá čtyřnásobná matka a v současnosti i návrhářka přiznala, že si je vědoma, že na naprosté většině fotografií má kyselý obličej. „Ano, takovou osobu jsem stvořila, ale ve skutečnosti jsem úplně jiná. Nemyslím si, že musím křičet do světa, jak jsem šťastná a já vím, že jsem. Takže se nerozčiluji, když lidé říkají, že vypadám pořád protivně. Oni si ale pak myslí, že taková jsem i ve skutečnosti. Víte, někdy si myslím to samé, když se na své fotky podívám,“ objasnila otevřeně Victoria.

Victoria si svou image vytvořila již v době, kdy působila ve skupině Spice Girls. Jako jediná z pěti členek šetřila úsměvy a vysloužila si i přízvisko Posh, tedy „nóbl“ nebo i snobský.

Na léta, kdy byla skupina na vrcholu popularity, vzpomíná s láskou, ale rozhodně nepřeceňuje své schopnosti: „Měla jsem opravdu talent? Ne, nemyslím si, že bych byla nějak zvlášť nadaná. S ostatními dívkami ta spolupráce klapala, ale talentovaná? Sama pro sebe jsem si zněla trochu divně.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků