Alice Bendová: Jak být šik do plavek

Sluneční paprsky už se projevují v plné síle, a proto je třeba připravit tělo do plavek pravidelnou péčí a pohybem. Nemusíte trávit hodiny v posilovně a soláriu, a přesto vás před obdivnými pohledy už nic nezachrání!
Stop celulitidě

Stop celulitidě

Součástí přípravy na léto je péče o pokožku těla a problémových ženských partií. Účinnou péči nabízí značka Somatoline, díky zeštíhlujícím gelům, krémům a noční péči. Vyzkoušejte něco, co opravdu funguje, což potvrzuje i Alice Bendová: „Chci vypadat dobře pro sebe i manžela. Somatoline perfektně zpevňuje postavu a účinky, které deklaruje, skutečně má“. Zamávejte s celulitidou!

Koupit
nyní na Krasa.cz za 855 Kč včetně DPH
Dokonalý dekolt

Dokonalý dekolt

K plavkám patří také snaha o dokonalý a přitažlivý dekolt. Neváhejte využít pomocníka v podobě 100% přírodního produktu, složeného z 8 bylin, které se u žen tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů nejen v období plodnosti a klimakteria. Hlavní předností je přirozené posílení pevnosti poprsí a jeho vytvarování. Vyzkoušejte Beauty Bust Balance!

Koupit
nyní na Prozdravi.cz za 699 Kč včetně DPH
Krásné opálení

Krásné opálení

Snědá kůže a nikde žádný faldík? Dejte si beach volejbal a FitMe Slim&Sun vám pomůže urychlit a zintenzivnit opálení a díky pohybu zároveň zformovat a zpevnit postavu přeměnou tuků v energii. Navíc zabraňuje jo-jo efektu i celulitidě. A je přírodní! Buďte na léto připravená!

Koupit
nyní na Prozdravi.cz za 380 Kč včetně DPH
Bezchybné poprsí

Bezchybné poprsí

Vyzkoušejte celosvětový bestseller, jedinečné Bust Serum, které mezi ženami vyvolalo poptávkové šílenství. Tento kosmetický klenot je obohacen o kyselinu hyaluronovou, která je pověstná svou schopností intenzivní a dlouhodobé hydratace. Zvětšete své poprsí o 2-4 cm!

Koupit
nyní na Krasa.cz za 1 231 Kč včetně DPH
Oslnivá barva vlasů

Oslnivá barva vlasů

Nejen sluníčko, ale také barvení a náročné úpravy účesu značně zatěžují naše vlasy. Udělejte pro ně více a vyzkoušejte jemný šampon od Wella Professional, který obsahuje diamantový prach. Vaše vlasy budou opravdu zářit, což potvrzuje také Alice Bendová: „Mám hodně vlasů, a proto se o ně musím dobře starat a pravidelně o ně pečovat. Tento šampon mi vyhovuje v tom, že vlasy nevysušuje a jsou po něm krásně hladké a lesklé.“ Nebojte se být středem pozornosti!

Koupit
nyní na Krasa.cz za 269 Kč včetně DPH

Časová osa článků