Roman Skamene s manželkou Renatou.

Roman Skamene s manželkou Renatou. Michaela Feuereislová

Manželka pijana Romana Skamene: Nežárlím, toho alkoholika by nikdo nechtěl

2. června 2012 13:55

Roman Skamene (63) má po svém boku hotové ztělesnění anděla. Málokterá žena by stejně jako paní Renata snesla tolik opileckých úletů svého muže. „Někdy je to těžké, ale cítím, že s ním budu do konce života,“ přiznala Super.cz sympatická manželka druhého nejmenšího herce u nás.

Renata Skamene si svého muže váží, byť kvůli jeho pití už protrpěla mnohé. Například ostudu, když se šíleně zřídil na tenisovém turnaji v Turecku, a všude se psalo o tom, že se pak pomočil do postele. „To bylo hrozné. Kdybych tam byla s ním, zvládnu ho. Ale tehdy jsme neměli moc peněz a za mě by se muselo připlácet,“ vzpomíná manželka představitele majora Borovičky v Tankovém praporu.

Svého muže miluje a vůbec se nebojí toho, že by ji podváděl. „Má to svoje pivo. A vždyť se na něj podívejte. Myslíte, že by o něj při jeho problémech měly ženy zájem?“. Svého muže se ale na křtu knihy Evy Panus Celebrity pod lupou aneb Když bulvár honí mlsná držela jako klíště, a občas se láskyplně objali či políbili.

A jaký má problematický herec vztah se svými dětmi? „Pěkný. Děti, syn a dcera mu jeho eskapády odpouštějí. Ale díky tomu, co občas provádí, u nich nemá naprosto žádnou autoritu,“ dodala manželka Romana Skamene, který během večírku neskutečně zářil, protože se mu prý podařilo vyjednat výbornou práci a tak už nebude chudý jako kostelní myš

David Zápal , Super.cz