Exkluzivní ukázka z filmu Velký Gatsby.

Leonardo DiCaprio oblékl dobře padnoucí oblek a v roli záhadného milionáře vypadá božsky

Ve svém nejnovějším snímku si hollywoodský idol Leonardo DiCaprio (48) zahraje záhadného a velmi bohatého gentlemana Jaye Gatsbyho, který si libuje v pořádání honosných večírků. A v luxusním obleku a s doutníkem v ruce mu to nebezpečně sekne.

Film Velký Gatsby vznikl na motivy stejnojmenného románu Francise Scotta Fitzgeralda a vypráví příběh Nicka Carrawaye v podání Tobeyho Maguireho, který na jaře 1922 opustí středozápad a vydá se do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Usadí se nedaleko Gatsbyho domu a postupem času se stane součástí nablýskaného světa bohatých lidí a jejich životních příběhů.

Režie se ujal Baz Luhrmann a kromě DiCapria a Maguireho se v úchvatných kostýmech dvacátých let minulého století představí také například krásná Carey Mulliganová, kterou si diváci pamatují ze snímku Škola života. Premiéra filmu, který bude uveden ve formátu 3D i 2D, a jehož distributorem je společnost Warner Bros Pictures, se sice chystá na příští rok, ale na malou ochutnávku se můžete podívat už nyní. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků