Lucie Vondráčková se synem Matyášem.

Lucie Vondráčková se synem Matyášem. Foto: Vojtěch Resler

To je nádhera! Lucie Vondráčková a malý Plekanec spolu září štěstím

26. května 2012 6:55

Lucie Vondráčková (38) snad nikdy nevypadala lépe než nyní, pět měsíců po porodu syna Matyáše. Navíc dokáže skvěle skloubit práci s mateřstvím. Už několik dnů natáčí novou komedii Zdeňka Trošky (65) Babovřesky a na place pravidelně svého kloučka kojí. Podívejte se do fotogalerie na snímky Lucky, která má v sobě nyní neskutečný ženský půvab.

S manželkou tráví čas na natáčení kromě Matyáše i její muž Tomáš Plekanec (35). „Je pro nás ctí, že s námi je kapitán hokejového reprezentačního týmu. O malého se krásně stará. Občas se dívají na to, jak pracuje maminka, pravidelně ho ale vezme do kočárku a chodí spolu na procházky po okolí. Je to bezvadný táta,“ prozrazuje člen štábu.

Lucie může být právem na svého Tomáše hrdá. V klidu se tak soustředí na práci, a když má mezi záběry volno, přijde se s oběma svými chlapci pomazlit. „Klouček je úžasný. Vůbec neruší, nepláče, neustále se usmívá a pozoruje, co se kolem děje,“ dodává zdroj.

Film Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny bude mít premiéru příští rok. Natáčení je plánováno do třetího července. Vondráčková má od pátku několik dní volna, a tak s rodinkou odjela do Prahy, aby si odpočinula. Brzy ji však zase čeká nástup na plac, na kterém podle pozorovatelů exceluje. 

David Zápal , Super.cz