Janice Dickinson by si příště měla rozmyslet, zda si oblékne minisukni.

Janice Dickinson by si příště měla rozmyslet, zda si oblékne minisukni. Profimedia.cz

Bývalá topmodelka Janice Dickinson (57) nemá soudnost. Nohy má samou vrásku a nosí mini

24. května 2012 19:40

Bývalé supermodelce Janice Dickinson (57) sebevědomí nikdy nechybělo, ale po shlédnutí posledních snímků nejspíš její sebedůvěra utrpí pořádný šrám. Tyto fotografie jsou totiž důkazem, že čas měří všem stejně spravedlivě a přestože obličej mnohých žen bývá až do pozdního věku bez jediné vrásky, plastičtí chirurgové ještě pořád nejsou všemocní kouzelníci. S vrásčitou kůží na nohou jinak „vyhlazené“ Janice si evidentně zatím ještě neporadili.

Sedmapadesátiletá Dickinson, která si libuje v milencích o tři dekády mladších, než je ona sama, si štíhlé nožky udržela až dosud, ale ty bohužel nejsou jediným kritériem, které je při nošení minisukní vítáno. Janice si už jistě rozmyslí, zda nebude lepší zvolit sukni pod kolena nebo raději rovnou kalhoty. Současná fotografka, spisovatelka a agentka hledající nové modelingové tváře ve středu ukázala vrásčitá stehna a kolena, když přicházela na natáčení talentové soutěže American Idol v losangeleském Nokia Theater.

Brunetka, která sama sebe nazvala první supermodelkou světa, byla obávanou porotkyní v televizní sérii Amerika hledá topmodelku, kterou uváděla modelka Tyra Banks. Většinou na žádné dívce nenechala nit suchou, a tak nyní došlo i na ni. Světová média se jednomyslně shodují, že minisukně už jsou nad její možnosti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz