Děti jsou nemocné, líné a hrozí jim civilizační choroby!

23. května 2012 11:03 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Obchod Hračky.cz, který přináší Alza.cz, provedl mezi dětmi malou anketu a zjišťoval, jak často sedí před televizí či PC. Výsledky byly alarmující. Každé třetí dítě školního věku tráví před časožrouty více jak čtyři hodiny denně. O víkendech a během Zimy je toto číslo až dvojnásobné. Hračky.cz se proto rozhodli bojovat proti dětské lenivosti a svými hračkami nalákat děti ven na čerstvý vzduch.
Pěstujte správný návyk hned od začátku

Pěstujte správný návyk hned od začátku

Hračky.cz přinášejí rodičům tříkolky, která jsou bezpečné, funkční a navíc si s nimi děti užijí mnoho zábavy. Jsou vhodné už pro děti od 18 měsíců. Děti se tak od mala učí rovnováze, cvičí senzomotorické schopnosti a získávají návyk, který je tak potřebný pro správný vývoj. Hračky.cz vybírají své produkty s pečlivostí a s důrazem na kvalitu. Nemusíte se tedy bát škodlivých plastů či ftalátů.

Více informací
nyní na Hracky.cz
Skákadla na pružině zaručeně fungují

Skákadla na pružině zaručeně fungují

Hračka, která má na svém kontě už pěknou řádku let, prověřená několika generacemi. Hračky.cz představují originální skákadlo na pružině Pogo, které pro děti znamená jedno. Hodiny zábavy a pohybu, který je bude prostě bavit. Skákadlo je vyrobené z kvalitní hliníkové konstrukce a vydrží váhu do 50 Kg. Protiskluzová noha pak zaručí bezpečnost vašeho dítěte. Ale stejně nezapomeňte na helmu! S tímhle skákadlem už doma děti neuvidíte.

Více informací
nyní na Hracky.cz
S traktorem na pole

S traktorem na pole

Kluci milují velká auta a bagry. Tak proč jim je nedopřát. Navíc s veškerým vybavením, které můžou vidět i u opravdových bagrů a traktorů. Hračky.cz vám zaručí, že jakmile jednou nasednete na šlapací traktory s takovou výbavou, už nebudete chtít slézt.

Více informací
nyní na Hracky.cz
Jak vystrnadit počítačové hry?

Jak vystrnadit počítačové hry?

RC modely nabízí stejnou zábavu jako simulátory počítačových her. Jenom s tou výhodou, že děti jsou na čerstvém vzduchu a procvičují si senzomotorické schopnosti přímo v terénu. Pokud tedy máte doma herního šílence, zkuste mu ukázat, že to jde i jinak. Samozřejmostí ehopu Hračky.cz je i plný servis a zákaznická podpora, stejná jako na Alza.cz

Více informací
nyní na Hracky.cz