Taťána Makarenko už se připravuje na válku s Erbovou.

Taťána Makarenko už se připravuje na válku s Erbovou. Foto: Václav Širc

Vlaďko Erbová, pozor. Exmanželova milenka chce bydlet s tvou dcerou!

Modelka Vlaďka Erbová (41) sice po porodu září (přestože si stěžuje, že jí Řepkův syn dá pěkně zabrat), to ale ještě netuší, že ji nejspíš čeká pořádná rozepře s exmanželem, hokejistou pražské Sparty Zdeňkem Bahenským kvůli šestileté dcerce Viktorce. Dosud totiž drsně říkala, že Bahenského přítelkyně Taťána Makarenko (22), kterou nazvala lacinou holkou, se k její Viktorce nesmí přiblížit byť jen na pár metrů. Jenže mladičká modelka nyní začíná s Bahenským bydlet a dala mu nůž na krk, že se chce s malou kamarádit!

„Taťána se těší, že když už bude i Zdeněk bydlet v Praze, bude si moci brát víc malou Viktorku. Říká, že po té době, co je s Bahenským, už je vážně načase, aby jeho dítě poznala. A že třeba také mohou být rodinka, stejně jako Řepka s Erbovou a malým synem,“ řekl nám zdroj z okolí Makarenko.

„Je pravda, že se stěhujeme do Zdeňkova bytu v Praze. Jsem ráda, že se náš vztah po osmi měsících posunul zase o něco dále. Víc bych k tomu nerada říkala; stačí mi, jaké esemeskové slohy pak od své exmanželky Zdeněk musí číst,“ uvedla k tomu Super.cz Makarenko, která se stala nově tváří kadeřnického a kosmetického salónu Silver Gold v Praze, kde nafotila také své nové sexy fotky. „Jsem sice mladá, ale i tak musím do svého vzhledu už investovat. Ale udržení si přirozené krásy není nic nedostupného,“ dodala Makarenko. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků