Nikoleta předvedla svou sexy postavu.

Nikoleta předvedla svou sexy postavu. Foto: Jan Rasch

Takhle ji neznáte: Nikoleta Spalasová z Hlasu předvedla své křivky ve svůdném prádélku

21. května 2012 16:55

Nikoleta Spalasová (26), která je jednou ze soutěžících Hlasu ČeskoSlovenska, není jen skvělá zpěvačka, ale také žena, která má ráda nápaditou módu. Nedávno proto své jméno spojila s nejnovější kolekcí mladé české módní návrhářky Terezy Vu a nafotila sérii téměř uměleckých fotek, na kterých vypadá naprosto báječně.

„S Terezou toho máme hodně společného, obě máme rády kvalitu a ve chvíli, kdy se kloubí ještě s pohodlím a s ženskostí, vzniká umění. Proto i fotografie její nové kampaně jsou pojaty umělecky a hravě, protože přesně o tom její šaty jsou a já se v nich cítím skvěle nejen pódiu,“ řekla Nikoleta ke spolupráci s návrhářkou, jejíž tvorba se vyznačuje minimalistickým designem a důrazem i na ty nejmenší detaily.

A nutno podotknout, že skvěle se v nich nejen cítí, ale také vypadá. Především fotka, na níž zpěvačka pózuje v saténovém prádélku, vypadá skvostně. Pozadu nezůstávají ani snímky, na nichž má Nikoleta růžové šatičky nebo outfit složený z modrých kalhot a romantického starorůžového topu. Prohlédněte si fotogalerii a sami posuďte, který model zpěvačce, jež se dnes večer představí ve finále Hlasu ČeskoSlovenska, sluší nejvíc. 

Lucie Sieglová , Super.cz