Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý se setkají u soudu.

Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý se setkají u soudu. Michaela Feuereislová

„Je toho na můj žaludek vážně příliš“: Brzobohatý podává žalobu na Kuchařovou

Kauza Brzobohatý - Kuchařová nabrala nečekaný rozměr. Do médií se dostalo znění žaloby, jež má i na církevní úrovni jednou provždy anulovat manželství hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) a modelky Taťány Kuchařové (35) (úředně jsou již rozvedeni). Možná ještě předtím, než se tak stane, se ale setkají u soudu.

Brzobohatý se rozhodl na svou exmanželku podat žalobu za pomluvu. „Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla,“ uvádí hudebník ve svém prohlášení.

Bouček, Burešová, Rolins a další drží při Brzobohatém: Je to hloupě zoufalé a zoufale hloupé, vzkazují Kuchařové

„Mou podmínkou pro zveřejnění rozhovoru, při kterém jsem byl s obsahem církevní žaloby konfrontován, bylo, abych se i přes logickou dedukci - kdo stál za podstrčením veškerých materiálů Blesku - s naprostou jistotou utvrdil v důkazech, které by vedly přímo k Taťáně. To se stalo! Viděl jsem na vlastní oči vše, co jsem vidět musel, abych si byl jistý, že mé obvinění Taťány z tohoto činu může, a hlavně by mělo spatřit světlo světa,“ uvedl.

„Daň za to byly nepříjemné intimní otázky týkající se lživých a skandalizujících obvinění v žalobě, na které jsem otevřeně odpovídal. Nikdy bych nenechal rozhovor s ukázáním na viníka zveřejnit na základě domněnky, nebo pokud bych si nebyl stoprocentně jistý, že právě Taťána Kuchařová je tím, kdo žalobu úmyslně zveřejnil. A ano, poskytnutí takového dokumentu médiím se rovnou počítá jako samotné zveřejnění, kterému jsem se já zkrátka už musel bránit. Tenhle fakt žádná právnická klička nevyvrátí,“ zveřejnil.

Daniela Písařovicová promluvila o Kuchařové i Tiffany Richbitch: Popsala, jak jí Ondřej o své zálibě řekl

„I přesto, že pravda vyšla najevo, Taťána ji dál bezostyšně popírá ve svých lživých prohlášeních psaných evidentně advokátní rukou, ve kterých se snaží vinu hodit na mě a od podstaty věci odvést pozornost,“ uvedl důvod, proč se rozhodl podat na bývalou ženu žalobu.

Závěrem řekl, že nerozumí tomu, proč situace dospěla do tohoto stadia. „Přijde mi to absurdní a zbytečné a je mi to líto.“

Kuchařová opět odmítla, že by církevní žalobu pustila ven. Bylo by to morálně pokleslé, v bulváru to propral Ondřej

Kuchařová se už několikrát distancovala od toho, že by znění žaloby médiím poskytla ona. Mimo jiné uvedla, že to není v jejím zájmu.

„Mým jediným cílem bylo, a i nadále je, anulovat náš církevní sňatek. Soud teprve proběhne a je neveřejný. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení. Zveřejňovat jakékoli detaily je tedy proti smyslu tohoto řízení a jen bych tím mohla ohrozit cíl, který sleduji,“ brání se Kuchařová. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků