Tomáš Řepka s novou rodinou.

Tomáš Řepka s novou rodinou. Foto: Archiv TV Nova

Šok u rozvodového soudu: Drsňák Řepka byl pod pantoflem

18. května 2012 8:03

Kdo by to byl řekl? Když byl na začátku týdne doručen Tomášovi Řepkovi (44) a Renatě Řepkové rozsudek, že je jejich manželství rozvedeno, mohlo se zdát, že už bude vše probíhat v klidu. Opak je pravdou. Renata Řepková se proti rozsudku odvolala.

Není totiž spokojená s tím, že soud rozhodl, že za rozpad manželství mohli oba manželé a nikoli pouze Řepka svým mimomanželským vztahem s Vlaďkou Erbovou (36), která mu už porodila i syna.

Deník Aha! získal rozvodový rozsudek, v němž soudkyně do usnesení napsala: "Po zhodnocení důkazů bylo soudem prokázáno, že žalobce se subjektivně cítil v manželství dlouhodobě nespokojený, měl pocit, že žalovaná ho neustále vychovává, ponižuje ho, kontroluje mu věci, naopak žalovaná považovala soužití účastníků za spokojené do té doby, než žalobce navázal známost s Vladimírou Erbovou."

To, že byl Řepka tzv. pod pantoflem, potvrdila i důvěryhodná svědkyně, rodinná přítelkyně Marcela Holková. "Její výpovědí bylo potvrzeno tvrzení žalobce, že žalovaná se k němu chovala autoritativně, ve společnosti mnohdy nevhodně a žalobce se mohl cítit jejím chováním ponižován a zesměšňován," stojí dále v rozsudku. 

Saša Šeflová , Super.cz