Natalie Roser je v plavkách velmi půvabná.

Natalie Roser je v plavkách velmi půvabná. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vypadala jako nahá: Australská modelka budila během focení bikin velkou pozornost

Jaké to musí být překvapení, když si jdete jen tak po pláži a najednou kousek od sebe zahlédnete krásku s dokonalým tělem, a k tomu úplně nahou. Až na druhý pohled zjistíte, že dáma má na sobě tělové plavky a pózuje fotografovi. Přesně takhle to vypadalo na australské pláži Bronte.

Natalie Roser (33) je jednou z nejžádanějších plavkových modelek Austrálie. Přestože už se její věk přehoupl přes třicítku, neztratila nic ze svého sex-appealu a díky pravidelnému cvičení vypadá v bikinách jako bohyně. A také umí být při focení pěkně rozverná, což dokázala na pláži na předměstí Sydney, kde v plavkách předvedla spoustu různých poloh a výrazů. Právě její bikiny ale přitáhly velkou pozornost kolemjdoucích. Tělová barva z nich totiž udělala prakticky neviditelné plavky, jejichž spodní díl byl navíc v tanga střihu, a tak zezadu vypadala modelka skutečně jako nahá.

Chystá se na Miss Bikini Fitness? Známá zpěvačka kvůli svatbě neskutečně zamakala na figuře!

Kdo by si ale na australskou šelmu pomyslel, ten by měl v současné době smůlu. Modelka je provdaná za herce Harleye Bonnera a je šťastná, i když se svým milým po veselce nestrávila mnoho času. Pár se vzal loni v únoru, nedlouho poté jí ovšem manžel frnknul do Thajska, aby tam studoval léčbu pomocí energií a učil se meditaci. „Je velmi šťastný. Ale je to skutečně nekonvenční první rok manželství,“ řekla modelka magazínu Daily Telegraph loni v září s tím, že je lepší, když odjel teď, než kdyby se tak stalo později, až budou mít děti. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků