Tady Tomu Cruisovi zřejmě pšenka nepokvete...

Tady Tomu Cruisovi zřejmě pšenka nepokvete... Profimedia.cz

Shakira prý požádala Toma Cruise, aby s ní přestal flirtovat

Mnozí fanoušci Shakiry (46) a Toma Cruise (60) netrpělivě čekali na další vývoj hercových pokusů o sblížení s hudební divou, která mu nedávno učarovala v Miami. Dvojice se potkala na okruhu před závodem vozů Formule 1 a hvězda Top Gunu se netajila zájmem, který u něj půvabná zpěvačka vzbudila. Ta ale zřejmě jeho city neopětuje, a dokonce ho už měla požádat, aby své romantické kroky směrem k ní zastavil.

Podle informací španělské agentury Marco byl Cruise zpěvačkou naprosto uchvácen a i přátelům řekl, že s ní cítí spojení. Krátce po jejich setkání jí měl poslat pugét květin a tvrdit, že mezi nimi fungovala chemie. Zřejmě tak pouze z jeho strany.

Tom Cruise si dělá zálusk na Shakiru! Po jejich víkendovém setkání z ní prý byl celý paf

Podle jiného zdroje magazínu Heat údajně Shakira požádala Cruise, aby s ní přestal flirtovat, a svůj nezájem omluvila tím, že momentálně nehledá lásku a soustředí se především na své syny. „Nechce ho uvést do rozpaků nebo naštvat, ale z její strany v tom není žádná přitažlivost ani romantika. Byla k němu jen přátelská. Lichotí jí to, ale nemá zájem,“ prozradil obeznámený dotyčný, podle nějž už to Shakira, které se loni rozpadl vztah s otcem jejích synů Gerardem Piquém, dala Tomovi zdvořile na vědomí.

Zdroj z hercova okolí přitom uvedl, že Tom byl po jejich setkání okouzlen podobně jako v době, kdy se poprvé sešel se svou bývalou manželkou Katie Holmes, s níž má dceru Suri. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků