Opálená i pod plavkami?

21. května 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Také patříte mezi ženy, které se v létě rády vystavují slunci, ale neoplýváte dostatkem odvahy na to svléknout horní díl plavek? Také Vám vadí ten nepříjemný mokrý pocit, jakmile se dostanete ve Vašich obyčejných plavkách z vody na břeh a čekáte, až alespoň trochu uschnete, abyste se mohla cítit příjemně? ANO?
Propouštějí až 80% slunečních paprsků

Propouštějí až 80% slunečních paprsků

Potom je tu pro Vás řešení! Objevte plavky Kiniki, které propouštějí až 80% slunečních paprsků. Látka, ze které jsou plavky vyrobeny, je totiž tvořena miliony malých čtverečků ve tvaru diamantu, které slunce pustí pod plavky. Nemusíte už si lámat hlavu s tím, jak to udělat, aby každý při pohledu na Váš výstřih hned nepřečetl, v čem jste se to vlastně opalovala.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 1 650 Kč včetně DPH
Schnou 3krát rychleji než Vaše obyčejné plavky

Schnou 3krát rychleji než Vaše obyčejné plavky

Lepší opálení ale není jedinou skvělou vlastností těchto revolučních plavek. Díky lehkosti a prodyšnosti materiálu schnou až 3krát rychleji než Vaše obyčejné plavky. Nemusíte už se proto obávat prochladnutí a snížíte také riziko infekčních onemocnění.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 870 Kč včetně DPH
Plavky Kiniki

Plavky Kiniki

Plavky Kiniki jsou jednodílné i dvoudílné, můžete vybrat rozdílnou velikost horního a spodního dílu – od velikosti 34 až do velikosti 48, což zajisté uvítá mnoho z Vás. Pokud pro Vás stud není překážkou a přeci jen upřednostňujete koupání a opalování nahoře bez, můžete si pořídit pouze kalhotky, a to dokonce různých střihů.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 870 Kč včetně DPH
Celosvětová obliba

Celosvětová obliba

Jestliže jsme vzbudili Vaši zvědavost – a přípravy na léto jsou v plném proudu – prohlédněte si stránky výhradního dovozce do ČR – www.kiniki.eu. Najdete tam hned několik sexy kolekcí dámských plavek, včetně horkých novinek pro letošní rok 2012. A aby Vám Vaše drahé polovičky nezáviděly opálené zadnice a suché plavky, firma Kiniki nabízí i pánské plavky. Britská firma Kiniki, která je výrobcem těchto exkluzivních patentovaných zázraků působí na trhu již 16 let. Díky neotřelým vzorům a prvotřídní kvalitě se těší celosvětové oblibě a jejich plavky Kiniki Tan Through se prodávají v mnoha světových metropolích.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 2 150 Kč včetně DPH