Marta Jandová Super.cz

Kratší vlasy i sukně: Marta Jandová mění rok před padesátkou image

Černé džíny, černé tričko a kecky. Tak se zpěvačka Marta Jandová (49) obvykle oblékala na svá koncertmí vystoupení. "Když lítám po jevišti, nemůžu mít podpatky, skáču na pódiu i mezi lidi, to by opravdu nešlo," míní. Svůj jevištní look ale v poslední době trochu změnila.

"V poslední době ráda vystupuji v krátkých šatech a vysokých botách pod kolena, protože se v tom můžu skvěle hýbat, fouká pod to a není mi nikdy vedro. V propocených džínách se hýbe trochu hůř," smála se Marta, která si rockové oblečení dokázala najít i mezi modely návrhářky Tatiany Kovaříkové, na jejíž přehlídku vyrazila. Příjemněji jí je i v kratších vlasech, které si nechala ostříhat po finále Talentu, jak v našem videu mimo jiné vyprávěla. "Změna je život," řekla Super.cz.

Marta Jandová dala dohromady osudové ženy svého otce Petra. Macechy jsou fajn, směje se

Marta se aktuálně věnuje vedle hudby, kdy pracuje na albech s českou i německou kapelou, společnému projektu se svými macechami, exmanželkou a manželkou svého otce Petra Jandy. Vydává také novou knihu. "Je to už druhý deníček pro děti, z vydavatelství mě oslovili před dvěma lety, jestli nechci vydat něco, co jsem vyráběla Marušce, tak jsem teď vytvořila další pro starší děti," svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků