Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová Michaela Feuereislová

Ondřejovi prý slíbila, že ho bude šetřit: Kuchařová tak nechala promluvit svého církevního advokáta

Taťána Kuchařová (35) nadále tvrdí, že text církevní žaloby s intimními detaily ze soukromí svého dnes již exmanžela Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) do médií neposlala. V dokumentu se píše například o tom, že se Gregor Brzobohatý rád převléká za ženu a „jako žena“ požadoval po Kuchařové sex, ale také o potížích s početím dítěte s jeho první manželkou Johanou.

Hudebník se proti tvrzení ohradil, převlékání za ženu má prý pouze jako koníček, orientaci má prý jasně heterosexuální. Modelka se obrnila mlčením, na dotazy Super.cz nereaguje, napsala jen krátké prohlášení na sociálních sítích a nyní již promluvila pouze prostřednictvím svého církevního právníka.

Ondřej Brzobohatý přiznal, že se rád převléká za ženy. Kuchařová prý ale v církevní žalobě vypustila zásadní lži

„Ondřejovi jsem slíbila, že se budu vždy snažit jeho osobnost šetřit, proto jsem požádala svého církevního advokáta o komentář,“ řekla Blesku Kuchařová. Její právník Ronald Němec opět zopakoval, že mu modelka kladla na srdce, že se tyto důvěrné informace nesmí dostat ven.

„Dle Kodexu kanonického práva je řízení před soudem neveřejné, a dokonce advokát nesmí klientovi předat informace, které poskytuje druhá strana či svědek. Už vůbec není možné informace veřejně komentovat. Jde o zásadu, aby se nezhoršovaly vztahy mezi bývalými manželi,“ citoval Blesk Ronalda Němce.

Bouček, Burešová, Rolins a další drží při Brzobohatém: Je to hloupě zoufalé a zoufale hloupé, vzkazují Kuchařové

„Ani paní Kuchařová tedy nemá všechna vyjádření. Z důvodu zákazu církevního práva tedy nemohu cokoliv komentovat. Ale i z důvodu advokátního, kdy klientka nechce jakkoliv ubližovat, kdyby ano, již dávno by informace v žalobě zveřejnila,“ zopakoval opět slova Kuchařové, která to schytává nejen v komentářích na sociálních sítích.

Brzobohatý si stojí za tím, že dokument vynesla jeho exmanželka. Postavila se za něj jeho přítelkyně Daniela Písařovicová, sestra Rola i přátelé z šoubyznysu včetně zpěvačky Evy Burešové a moderátora Libora Boučka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků