Patrik Auš znovu srdce Venduly Svobodové nezískal.

Patrik Auš znovu srdce Venduly Svobodové nezískal. Michaela Feuereislová

Vendula Svobodová se opět rozvádí. Aušovi nevěra neprošla

Ještě nedávno to vypadalo, že se Vendula Svobodová (49) usmířila se svým manželem Patrikem Aušem a že jejich manželská krize je zažehnána. Jenže tři měsíce poté, co se zase dali dohromady, už se sepisují rozvodové papíry. A jak se zdá, tentokrát definitivně. „Nevím, kde je a nezajímá mě to,“ řekla tvrdě Svobodová o manželovi, kterého chce nadobro vystrnadit ze svého života.

Po hádkách, které měly zapříčinit Aušova nevěra a také jeho finanční problémy, a bydlení po hotelech se Auš v březnu vrátil do Venduliny vily. Jenže teď už tam opět není nájemníkem. Zachránit manželství se jim nepodařilo, přestože netlačili na pilu a nepokračovali v plnění manželských povinností, jako před krizí, ale žili pod jednou střechou jen jako kamarádi. Tomu je však už konec. Vendula se už zajímá o rozvodové papíry. A myslí to vážně.

„Já už o svém soukromí nechci mluvit. Nezlobte se, k tomu rozvodu nebudu nic říkat,“ sdělila Aha! bývalá žena zesnulého hitmakera Karla Svobody (†68). Podle zdrojů deníku dojde k bezproblémovému ukončení manželského svazku, neboť Patrik Auš se nechystá rozvodové řízení jakkoli protahovat. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků