Kelly Osbourne v minulosti opakovaně hubla a zase přibírala.

Kelly Osbourne v minulosti opakovaně hubla a zase přibírala. Profimedia.cz

Kelly Osbourne už je půl roku maminkou: Podívejte, jak věčná bojovnice s váhou vypadá dnes

Od narození malého Sidneyho uplynulo už šest měsíců a jeho maminka Kelly Osbourne (38) snad nikdy nevypadala lépe. Osmatřicetiletá zpěvačka, moderátorka a dcera heavymetalové ikony Ozzyho Osbourna (74) a Sharon Osbourne (70) v neděli vyrazila do ulic Los Angeles ve světle růžovém kalhotovém kostýmku, a jak jí to slušelo, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Kelly proslula nejen svou proříznutou pusou, kdy si jako komentátorka oblečení slavných v pořadu Fashion Police na televizi E! nebrala servítky, ale i jako věčná dietářka a bojovnice s jo-jo efektem.

Slavným kolegyním kritizovala kila navíc a sama pěkně kyne! U Kelly Osbourne se dostavil pořádný jo-jo efekt

Jako novopečená maminka a s blížící se čtyřicítkou však působí konečně naprosto spokojeně a postavu má skvělou. Není pochyb, že jí k ní dopomohl i zákrok, jejž podstoupila v tichosti v roce 2020, a to tubulizace žaludku. Díky ní se jí podařilo zhubnout 40 kilogramů.

Chlapečka má Kelly se Sidem Wilsonem z rockové kapely Slipknot, s nímž je spojována od roku 2021. Osbourne se již pomalu vrací i do pracovního procesu, což, jak sama přiznala, je pro ni velice náročné. Po synkovi se jí stýská.

Po Adele se do hubnutí pustila další slavná hvězda: Kelly Osbourne shodila 40 kilo a je k nepoznání

„Mám nyní respekt ke všem pracujícím matkám. Vzala jsem svou první práci od narození dítěte. To, že jsem ho dnes ráno opustila, byla jedna z nejtěžších věcí, které jsem kdy udělala,“ svěřila se Kelly v nedávném příspěvku na Instagramu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků