Aneta Savarová

Aneta Savarová Foto: Michaela Feuereislová

Milenec hříšné Savarové: Kvůli podezření z nevěry jí kontroloval kalhotky

Má to ale děvče krušný život! Nová hvězda Událostí České televize Aneta Savarová (34) zatím víc než prací proslula aférami. Po policejním stíhání exmilence a moderátora Jana Hrubeše nebo hrozícím vyhazovu z televize kvůli tomu, že na veřejnosti ukázala zadeček v černých tangách, je tu další pikantnost z jejího života. „Bohatý milenec, který ji zahrnoval luxusem, jí nechával laboratorně testovat spodní prádlo, jestli v něm nezůstaly stopy milostných hrátek s jiným mužem,“ prozradil Super.cz důvěryhodný zdroj z Kavčích hor.

Když byla Savarová v roce 2009 odejita z České televize, začala si prý se ženatým miliardářem Vlastimilem Sedláčkem (55). „Nevybrala si ho náhodou. Jak se povídalo ve stanici Z1, kde působila, chlubila se, že chodí po vysílání vyhlížet štěstí do kaváren a restaurací, kde se scházejí movití páni. A tam se mu dostala na kobylku,“ říká náš informátor.

Zamilovaný podnikatel se osvědčil – svou žádostivou milenku zahrnoval luxusem. „Protože ještě neměla své auto, vozil ji vlastní limuzínou až před televizní budovu. A brzy jí ze svého vozového parku vyčlenil zánovní sportovní Audi TT. A nešlo jen o ně. Oblečení, kabelky, šperky a další. Sedláček ji zahrnoval penězi, jezdil s ní často do zahraničí a na společné dovolené. Savarová s ním žila jako v pohádce,“ vypráví člověk, který má evidentně k Savarové blízko, neboť nás již dříve v předstihu upozornil na to, že Savarové snížili plat za účast na televizí nepovolené akci.

Po čase ale vztah věkově nevyrovnaného párečku začal skřípat. „Savarová kolegům tvrdila, že se od něj musí odstřihnout. Prý ji pronásledoval a choval se jako psychicky narušený. Říkala, že ji stíhá na každém kroku a trpí chorobnou žárlivostí. Dokonce uvedla, že jí Sedláček nechával laboratorně testovat spodní prádlo. Vztah vzal brzy za své. Kromě dárků, peněz a oblečení ale Anetě zůstalo i luxusní auto,“ dodal náš zdroj. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků