Ladislav Frej

Ladislav Frej Foto: Petr Horník, Právo

Našel tři roky po smrti snoubenky opět lásku? Ladislav Frej (81) se vodí za ruku s neznámou rusovláskou

Herec Ladislav Frej (81) před třemi lety přišel o snoubenku Gábinku, která bohužel podlehla zákeřné rakovině. Od té doby byl představitel mladého doktora Sovy z Nemocnice na kraji města sám.

V důchoďáku se dožadoval porna a toužil po orgasmu. Ladislav Frej, hvězda Jedné rodiny, je po operaci páteře

Podle Blesku se schází s půvabnou rusovláskou, která se s ním vodí za ruku a už si i sama odemyká dům v Hostivici, kde herec žije. S hercem také chodí do místní restaurace. „To byla manželka kamaráda. Přišla mě požádat o výpomoc,“ řekl Frej. Podle informací Super.cz popírá, že by se mělo jednat o jeho novou přítelkyni, víc se ale k fotkám nechtěl vyjadřit.

Mám se špatně, ale dobře to snáším, říká hvězda Malého pitavalu. Ladislav Frej i v osmdesáti sází na pohyb

Ladislav Frej byl ženatý celkem čtyřikrát, mimo jiné s kolegyněmi Gabrielou Wilhelmovou (✝60) a Evelynou Steimarovou (77). Vyšlo mu to až s herečkou Věrou Galatíkovou (✝69), s níž strávil 36 let. Rozdělila je manželčina smrt v roce 2007.

Frej prožíval její odchod s velkou bolestí. Do života ho pak vrátil vztah se zmíněnou servírkou Gabrielou Mrkvicovou (✝56), po jejímž boku prožil dvanáct let. O 23 let mladší partnerka ale stejně jako Galatíková podlehla rakovině. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků