Leošova manželka Monika a syn Jakub na finále Hlasu.

Leošova manželka Monika a syn Jakub na finále Hlasu. Foto: Hermina.cz

Víme, kdo na Hlas rozdává VIP osobnostem nejvíce lístků

19. května 2012 6:00

Je pravdou, že finálové a vyřazovací večery se snaží organizátoři zpestřit přítomností populárních hudebníků. Někdy to ale dopadá tak, že v hledišti je více známých osobností než na jevišti. Zejména na nedělní finále míří celebrity doslova v houfech.

Největší výdej lístků má bezkonkurenčně , který na Hlas pozval už velkou část svého příbuzenstva včetně manželčina mladého milence.

Díky Leošovi se minulou neděli na Hlas přišel podívat také Tomáš Řepka (44) a Vlaďka Erbová (36) s dcerou (6). „Lístky jsme dostali od Leoše. Viktorinka byla moc ráda. Tuhle show totiž pravidelně sleduje a tak teď všechno mohla vidět naživo," svěřila se nám Erbová.

Kouče Pepu Vojtka (52) přichází na plac zase často podpořit těhotná manželka Jovanka. Již jsme vás informovali, že si v hledišti poseděla také Míša Ochotská (33) s přítelem Michalem Exnerem (36).

Zaznamenali jsme zde ale například také Ivetu Lutovskou (35) s manželem Jardou Vítem, fotbalového brankáře Jaromíra Blažka s rodinou nebo seriálovou dvojici z Ulice Vaška Matějovského a Helenu Němcovou.

O tom, koho si Leoš pozve příště, vás budeme informovat. 

Jiří Čeladník , Super.cz