Natálie Grossová Super.cz

Pánové, stále máte šanci: Natálie Grossová po vztahu, který nedopadl dobře, na toho pravého nenarazila

Loni v červnu přiznala Natálie Grossová (20) po dvou letech rozchod. Vztah s operním pěvcem Danem Matouškem nedopadl kvůli nevěrám a konec lásky byl pro mladou zpěvačku bolestný. V jejím životě se dosud neobjevil nový partner a Natálka se prý hledání ani intenzivně nevěnuje.

„Mám to mám tak, že jelikož můj poslední vztah neskončil dobře, chci se soustředit na sebe a na hudbu, to je to, co mě teď nejvíc zajímá, myslím si, že na vážnější vztahy mám čas, takže to neřeším a užívám si života,“ svěřila se Super.cz zpěvačka na tiskové konferenci muzikálu Troja, kde se tentokrát neobjeví v roli puberťačky, jak jsme u ní zvyklí.

Jitka Boho sedm měsíců po porodu předvedla své dlouhé nohy v minišatech a řešila kojení

„Bude to víc ženská role. Už je mi dvacet, tak už to muselo přijít, budu tam mít dokonce milostnou scénku,“ prozradila zpěvačka, která začíná nové představení zkoušet během léta. Před tím ještě stihne odjet na dovolenou se sestrou a maminkou. „Stihnu dovolenou, pojedeme do Itálie s mamkou se ségrou, nestihneme toho moc, ale je to náš rituál, vyrážíme tam každý rok,“ dodala Natálka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků