Martina Gavriely musela utéct z Dominikánské republiky.

Martina Gavriely musela utéct z Dominikánské republiky. Foto: Archiv Prima

Vyhnání z ráje. Účastníky Hotelu Paradise ohrožovalo ozbrojené komando, museli utéct domů

16. května 2012 8:10

Soutěžící Hotelu Paradise v posledních hodinách nesváděli boj pouze o vzájemnou přízeň, což vyplývá z náplně televizní show, ale přímo o holý život.

Reality show musela po devíti týdnech nečekaně přerušit natáčení. Do budovy, kde se natáčí, vnikli ozbrojení lidé s pistolemi v ruce a ohrožovali přítomné na životech. Soutěžící a štáb se ocitli v bezprostředním ohrožení života.

„Rozhodli jsme se, že z bezpečnostních důvodů kompletní štáb odvezeme," nechal se slyšet Petr Vladyka, programový ředitel Prima Family. Podle našich informací se externí produkce, která díly pro televizi Prima Love a Joj natáčí, nepohodla s tamní produkcí a došlo na děsivé vyřizování účtů.

„Našim lidem se naštěstí nic nestalo. My s českou produkcí to řešit nebudeme, ale řeší to tamní produkce ve spolupráci s konzulátem, s policií a právníky," dodal Vladyka.

Včera večer přistálo ve Vídni letadlo s první várkou soutěžících včetně moderátorky show Martiny Gavriely (39) a brzy je bude následovat zbytek týmu. O velké finále diváci nepřijdou, uskuteční se však namísto exotické vily v bratislavském studiu. 

Jiří Čeladník , Super.cz