Na pozornost ze strany fotografů a médií si nový partner Taylor Swift teprve zvyká...

Na pozornost ze strany fotografů a médií si nový partner Taylor Swift teprve zvyká... Profimedia.cz

Jen si zvykej, Matty: Taylor Swift vyvedla svého nového milého. Přes blesky fotoaparátů nic neviděl

Jak už jsme vás informovali, americká popová a country princezna Taylor Swift (33) má novou lásku. Je jím o rok starší britský hudebník a frontman kapely The 1975 Matty Healy. Zbrusu nový páreček byl v pondělí ve večerních hodinách viděn, jak odchází z nahrávacího studia v New Yorku. Venku už na ně čekaly houfy fotografů...

Matty byl natolik oslněn blesky fotoaparátů, že sotva viděl na cestu. Taylor se raději jen dívala do země a zkušeně si hlídala, aby o něco nebo o někoho nezakopla. Pro anglického písničkáře je tak obrovská pozornost naprostou novinkou, ale pokud bude chtít být součástí zpěvaččina života, bude si muset zkrátka zvykat.

Pár týdnů po rozchodu v tom lítá s dalším Britem: Taylor Swift je prý po uši zamilovaná do svého kolegy

Taylor se sice teprve před pár týdny po šesti letech rozešla s britským hercem Joem Alwynem, ale do Mattyho je prý po uši zamilovaná. Že to s ním myslí skutečně vážně, je zřejmé i díky tomu, že už jej seznámila s mnoha svými blízkými přáteli. Pár tak předešlou noc strávil na večírku ve společnosti zpěvačky Florence Welch, herečky Margaret Qualley a jejího přítele Jacka Antonoffa, herců Christophera Abbotta a Adama Goldberga nebo rappera Kendricka Lamara, který s Taylor spolupracoval na jejím hitu Bad Blood.

Mnohé právě spojení ‚správňácké‘ Taylor s Mattym, který je tak trochu rebel, překvapilo. Není divu, že se o něm hovoří jako o jejím dosud ‚nejzlobivějším‘ klukovi. A že jich Taylor neměla zrovna málo. Z těch nejznámějších šlo například o Joea Jonase, Taylora Lautnera, Johna Mayera, Jakea Gyllenhaala, Harryho Stylese, Calvina Harrise či Toma Hiddlestona. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků