Zájem má mít Tom o Shakiru, ale koncert Janet si nenechal ujít...

Zájem má mít Tom o Shakiru, ale koncert Janet si nenechal ujít... Profimedia.cz

Shakira nebo Janet Jackson? Tom Cruise se překvapivě objevil v šatně své stále půvabné vrstevnice

V hledáčku hollywoodského fešáka Toma Cruise (60) sice podle posledních informací uvízla zpěvačka Shakira (46), která mu měla učarovat během minulého víkendu, kdy se setkali v Miami během Velké ceny vozů Formule 1, ale hudebně je mu možná bližší jeho vrstevnice Janet Jackson...

Herec ze snímku Top Gun: Maverick zavítal na koncert slavné sestry krále popu do PNC Music Pavilion ve městě Charlotte v Severní Karolíně. Janet aktuálně absolvuje turné Together Again po Severní Americe, které je jubilejní desáté v její kariéře a potrvá až do 21. června.

Dvojice se po skončení koncertu setkala v zákulisí, kde vznikl i společný snímek, jejž následně Jackson sdílela i na Instagramu. „T, bylo moc fajn tě vidět a milé spolu strávit nějaký čas. #TogetherAgainTour,“ připsala Janet ke snímku, kterým jistě udělala radost svým více než sedmi milionům sledujících.

Shakira je po rozchodu s Piquém na roztrhání! Nejdřív učarovala Cruisovi, teď se plaví s Hamiltonem a sexy šermířem

Janet během svého turné ohromuje publikum senzační show, během níž zazní takové hity jako All For You, Scream, Rhythm Nation, What Have You Done for Me Lately, Miss You Much nebo Black Cat. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků